Stado Ogierów Białka - Stadnina Koni Arabskich
tel. +48 82 577 12 00, e-mail: bialka@hbp.pl

 

STADO OGIERÓW BIAŁKA - STADNINA KONI ARABSKICH

Aktualności

Listopadowy przetarg na sprzedaż koni w SO Białka odbędzie się 18 listopada (sobota) 2017, rozpoczęcie godz. 10:00. Do sprzedaży przeznaczonych zostało 11 wałachów czystej krwi arabskiej oraz 1 ogier rasy małopolskiej. fot. ELIDUS (poz. 7)

2017-11-03

HUBERTOWINY

Hubertowiny(Hubertus)- ostatni akcent kończącego się sezonu jeździeckiego 2017 w SO Białka. Już w najbliższą sobotę (11 listopada) o godz. 13:00 odbędzie się tradycyjna pogoń za lisem poprzedzona pokazem skoków przez przeszkody.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i trybem rozdysponowania ogierów SO Białka do dzierżaw hodowlanych w roku 2018.

Po krótkiej przerwie w Białce ponownie można uczestniczyć w lekcjach jazdy konnej zarówno dla początkujących jak również pragnących podnieść swoje umiejętności adeptów tej sztuki. Do dyspozycji zainteresowanych jest już gotowa kryta ujeżdżalnia.

2017-09-28

PRZEGLĄD HODOWLANY

W najbliższą środę (4 października 2017), początek godz.11:00 odbędzie się jesienna edycja Przeglądu Hodowlanego koni czystej krwi arabskiej. Tego dnia na plenerowym wybiegu w Białce pojawi się 118 koni.

Zobacz Wszystkie

TV Białka

Zobacz Wszystkie

Nasze konie

 

Media

 

        

KIM JESTEŚMY
Białka

Podróżując z Warszawy dawnym Traktem Królewskim wiodącym do Lwowa, pomiędzy Lublinem a Zamościem napotykamy miasteczko Krasnystaw, nieopodal którego znajduje się jeden z najbardziej malowniczych ośrodków hodowlanych koni. Owym magicznym miejscem jest Stado Ogierów w Białce - Stadnina Koni Arabskich.

NASZA HISTORIA
ZHP Stado Ogierów Białka

Konie zajmują poczesne miejsce zarówno w polskiej kulturze jak i historii. Jednak największe znaczenie miały one dla tradycji polskiego oręża. Przez stulecia skuteczność wojsk zależała od jakości używanych koni...

SPORT I REKREACJA
Wiadomości sportowe

- Wiosenny Młodzieżowy Czempionat Koni czystej Krwi Arabskiej
- Ogólnopolski Młodzieżowy Czempionat Koni  Małopolskich
- Jeździecki Puchar Lubelszczyzny
- Zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody
- Rajdy długodystansowe