Stadnina Koni
tel. +48 82 577 12 00, e-mail: bialka@mhr.com.pl

SYLWESTROWE PARKURY OTWARTE - WYNIKI

Widzowie zgromadzeni na trybunach w hali ujeżdżeniowej obejrzeli ponad 100 przejazdów. Po tym niewątpliwie frekwencyjnym sukcesie wydarzenia sportowego organizowanego wspólnie przez Małopolską Hodowlę Roślin Sp. z o.o., kierownictwo SO Białka i LKS w BIałce wszystko wskazuje na to, iż impreza ta na stałe zagości w kalendarzu sportowym Białki.

W konkursie klasa 50cm – zwykły miejsce 1 zajęła Wiktoria Torój na koniu Smerf, 2 miejsce Zuzanna Rambon na klaczy Alicja, miejsce 3 Natalia Drapsa na koniu Soko.

W konkursie klasa 60cm – zwykły miejsce 1 zajęła Emilia Tymczyszyn na Dodi, 2 miejsce Katarzyna Kieryło na koniu Nugat, miejsce 3 Kalina Borys na Olimpik Quest.

W konkursie klasa 70cm – zwykły miejsce 1 Robert Koszołko na Grajcar, miejsce 2 Julia Niewiadomska na koniu Luk, miejsce 3 Dominika Strukowska na Caipirinha.

W konkursie klasa 80cm z Jokerem miejsce 1 Jakub Trykacz na Casiopea II, miejsce 2 Martyna Wosiek na koniu Magnat, miejsce 3 Michalina Polak na Wirginia.

W konkursie klasa 90cm – zwykły miejsce 1 Artur Karczmarek na Elaborat, miejsce 2 Jakub Trykacz na Casiopea II, miejsce 3 Emilia Tymczyszyn na Paruzja.

W konkursie klasa 100cm – zwykły miejsce 1 Aleksandra Dudek na Rascina, miejsce 2 Artur Kufel na Arista, miejsce 3 Dominika Strąk na Fellow-Tar.

W konkursie P110cm – zwykły miejsce 1 Aleksandra Dudek na Roscina, miejsce 2 Artur Kufel na Jastne, miejsce 3 Artur Kufel na Arista.

W czwartym konkursie sylwestrowych zamagań jeźdcy wystapili bez koni, które w tym czasieodpoczywały. Sztafetę jeźdźców bez koni (bieg parami senior i junior) zwyciężyła para w składzie: Łukasz Wysocki i Aleksandra Dudek.

>>> Powrót do listy aktualności